چطوری با پول اندکی یک کسب و کار را راه اندازی کنیم؟

1-کار یا رشته ای را پیدا کنید که به آن علاقه مند هستید.

پیدا کردن چیزی که به آن علاقه دارید کار ساده ای نیست ولی نشد هم نیست و باید این را بدونید که تا دست به کاری نزنید نمی دونید که به آن علاقه دارید یا نه و همیشه یادتون باشه که اگر کاری را انجام بدهید که دوست دارید دیگر نیاز نیست خیلی کار کنید.


2-آنچه را انجام می دهید باور داشته باشید.

وقتی خودتان به آنچه انجام می دهید باور داشته باشید بی شک دیگران نیز به آن باور پیدا می کنند، همیشه یادتون باشه که دیگران نیز متوجه می شوند که شما به کارتون اعتقاد دارید یا نه.


3-سعی کنید خدمات بهتری را ارائه بدهید.

همواره از چیزی بیشتر از آنچه که توانش را دارید یا قرار هست ارائه بدهید ارائه کنید، چرا که توان شما بیشتر می شود و باعث رشد شما می شود، به عبارتی با اندک اندک پیشرفت می کنید.


4-به وعده های خود عمل کنید.

اگر به وعده های خود و کسب و کارتون عمل نکنید بی شک نتیجه ای نخواهید گرفت چرا که وعده های شما در واقع نتیجه کار شما هستند.


5-نه شنیدن به معنای آخرین پاسخ نیست.

گاهی وقت ها فکر می کنید جواب "نه" ای که می شنوید آخر کار است این در حالی است که ممکن است بر اساس شرایط پاسخ نه باشد اگر تلاش کنید و پاسخ مثبت را هم خواهید شنید.


6-برای خودتان هدف های کوتاه مدت و بلند مدت تعیین کنید.

بدون هدف کار کردن یعنی به بی راه رفتن، شما باید اهداف خود را مشخص کنید بعضی بلند مدت و بعضی کوتاه مدت هستند حالا وقت آن هست که برای رسیدن به آن ها برنامه ریزی کنید، دقت کنید که هدف از اساسی ترین موضوعات است.


7-ارزش خودتان را بشناسید.

ضمن این که ارزش خودتان را بشناسید نگاهی کوچکی به گذشته و کارهایی که کرده اید داشته باشید اینطوری متوجه می شوید که چه زمان ها و مکان هایی لازم بوده ارزش را کاهش یا افزایش بدهید و با رقیب های خودتون بهتر رقابت کنید.


8-خود راه اندازی

قرار نیست که شما همه چیز را داشته باشید گاهی لازمه هست از سایر چیز های موجود مثل شبکه های اجتماعی و... استفاده کنید و کارتون را راه بندازید.

    اشتراک گذاری

    نظرات